www.cvonline.hu

Vevőszolgálat és szállítmányozási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1120000
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • fuvarszervezési feladatok szervezése, nyomon követése
  • fuvardokumentumok kitöltése, szállítmányok nyomon követése és a vevő részére ezen információk továbbítása
  • szállítmányozási adatok nyilvántartása
  • archiválás
  • riportok készítése

Elvárások:

  • kiváló Excel tudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás, amit a napi munkavégzés során használni kell

Munkaidő: H-P között heti 20-25 óra vállalása 8.00-17.00 között

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszú távon el tudja vállalni a munkát.

Amit kínálunk

  • bruttó 950 Ft/ óra diákbér
  • tapasztalatszerzési lehetőség
  • a bejárás vállalati busszal biztosított, a Blaha Lujza tér- Corvin Mozi megállókkal.
  • szakdolgozati konzultációs lehetőség
  • egyetem/főiskola által kért kötelező szakmai gyakorlat helyszín

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéseLink megjelenítésekövetően a honlapunkon.