www.cvonline.hu

Vevőreferens-Szolnok

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.11.05.
Hirdetés azonosító: 832440
lejárt

Szolnoki autóipari beszállító megbízásából keresünk

VEVŐREFERENS

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • A megrendelői igények alapján vevőkkel való kapcsolattartás, elsősorban telefonon keresztül
  • Vevői reklamációk kezelése,
  • Vevői igények, észrevételek továbbítása a társosztályok felé,
  • Beszerzéssel és termeléssel való folyamatos kapcsolattartás
  • Megrendelésekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése

  • Autóipari beszállítónál szerzett kereskedelmi/értékesítői/logisztikai tapasztalat
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Aktív német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • SAP ismeret
  • Proaktív, kommunikatív, rugalmas személyiség

FORD autógyárral való meglevő kapcsolat.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu