www.cvonline.hu
Vevőképviselő (minőségügyi mérnök) - INTS/9/142

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Vevőképviselő (minőségügyi mérnök)

pozícióba

Ref.: INTS/9/142

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás, vevői reklamációk kezelése, nyomon követése
  • Minőségügyi feladatok ellátása a futó projektben
  • Folyamatok optimalizálása, gyártástámogatás
  • Auditok során való közreműködés
  • Problémamegoldás minőségügyi eszközök és technikák alkalmazásával

Elvárások:

  • Műszaki ismeretek
  • Német és/ vagy angol kommunikációképes nyelvtudás.
  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Rugalmasság, önállóság, jó szervező és kommunikációs képesség
  • Jó rajzolvasási képesség, analitikus beállítottság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben autóipari vagy autóipari beszállító vállalatnál szerzett munkatapasztalat
  • IATF vagy ISO TS 16949 ismerete
  • Belső auditori képzés
  • VDA 6.3 ismeret
  • Probléma megoldó módszerek ismerete: 8D, Ishikawa, 5 Miért, FMEA, stb.
  • Minőségügyi mérnök végzettség

Ajánlatunk

  • Stabil cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Karrierlehetőség
  • Reális bérezés
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Mérnök / Műszaki, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű