www.cvonline.hu
Vevőkapcsolati munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.24.
Hirdetés azonosító: 999605
lejárt

Szolnoki partnerünk részére keresünk dolgozókat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Napi rendelések nyomon követése.
  • Rendelések felvétele, igény esetén törlése.
  • Problémás rendelések esetén beavatkozás, vevői tájékoztatás.
  • A raktár irányába történő napi kommunikáció.
  • Napi kapcsolattartás a belföldi kollégákkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Kiváló excel tudás. SAP ismeret.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség.
  • Ügyfélorientált hozzáállás.
  • Dinamikus és nyílt személyiség, aki képes és tud csapatban dolgozni.

Amit nyújtunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Egy műszak
  • Munkába járás támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.