www.cvonline.hu
Vevőkapcsolati munkatárs (műszaki terület) - Budaörs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.12.31.
Jelentkezési határidő: 2016.01.02.
Hirdetés azonosító: 916437
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, gyártó cégek számára műszaki kiegészítők forgalamázásával foglakozó BUDAÖRSI székhelyi Ügyfelünk számára keresünk

Vevőkapcsolati munkatársat (műszaki terület)

A leendő kolléga felelőségei és feladatai a következők lesznek:

- Bejövő hívások fogadása, rendelések felvétele, nyomonkövetése
- Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
- Vevői kérdések és panaszok kezelése
- Külföldi társosztályokkal való kapcsolattartás
- A megrendelésekkel kapcsolatos adminisztráció

Követelmények
- Minimum középfokú végzettség
- Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat (műszaki területen kereskedelmi / ügyfélszolgálati tapasztalat)
- Ipari alkatrész ismeret
- Értékesítői tapasztalat
- Folyékony ROMÁN nyelvtudás mind szóban és írásban egyaránt
- Kiváló kommunikációs készség
- Gyors progblémamegoldó képesség
- Ügyfélorientált személyiség
- Értékesítői véna
- Nagyfokú rugalmasság
- Lelkes, pozitív hozzáállása

Amit Partnerünk kínál:

- Versenyképes fizetés
- Éves teljesítménybónusz
- Étkezési utalvány