www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1001464
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

VEVŐKAPCSOLATI KÖZPONT ASSZISZTENS

Feladatok:
  • A vevőkapcsolati központ vezető, valamint az értékesítési vezető és a konstrukciós vezető munkájának támogatása, időbeosztás szervezése, titkársági feladatok ellátása
  • Munkaidő nyilvántartás és ehhez kapcsolódó adminisztráció kezelése
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • Napi, heti és havi kimutatások elkészítése, karbantartása
  • Külföldi és belföldi partnerek látogatásainak szervezése
  • Kiküldetések, utazások szervezése
  • Indirekt anyagok igénylése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és német nyelven
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
Elvárások:
  • Legalább középfokú közgazdasági végzettség
  • Legalább középfokú német nyelvismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • Angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés, juttatások
  • Határozott idejű szerződés
Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Vas