www.cvonline.hu

Vevőkapcsolati Koordinátor

  • A hirdetés 994 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Feladatok:

  • Elsősorban németországi vevőkkel való minőségügyi kapcsolattartás
  • Vevői reklamációkezelés elsősorban német nyelven
  • 8D riportok elindítása
  • Határidők, akciólisták felügyelete
  • SAP visszárukezelés

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki technikusi végzettség
  • Minőségügyi módszerek naprakész ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban a vevői kapcsolattartás miatt
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs képesség
  • Vevőorientált munkavégzés, minőségügyi szemléletmód

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi szakirány vagy minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP vagy bármilyen más vállalatirányítási rendszer ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet
  • vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német nyelvű önéletrajzát „Szügy” jeligével a lenti e-mail címre küldheti el.

Helyek Nógrád
Pest
Heves
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német