www.cvonline.hu

VEVŐKAPCSOLATI KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1059235

Világszerte elismert fémalkatrész gyártó és értékesítő cégcsoport, fejér megyei B2B kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vevői igények maradéktalan kiszolgálása a meglévő szerződések keretében
  • Projekt feladatok ellátása, folyamatos egyeztetés a társosztályokkal, a gyártóegységekkel a vevői igényeknek megfelelően
  • A felmerülő technológiai, minőségi, szállítási és értékesítési problémák koordinálása, megoldások elősegítése
  • Az adott területhez tartozó kulcsfelhasználói feladatok ellátása
  • Riportok, statisztikai előrejelzések elkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Multinacionális autóipari/gépipari vállalatnál B2B kereskedelem/ellátási lánc/mérnöki területen szerzett tapasztalat
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS Office (Excel táblák) haladó szintű ismerete
  • ERP rendszer ismerete (SAP, Oracle)
  • Project management tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos
  • Megoldás és eredmény-orientált szemlélet
  • Precíz és önálló munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, multinacionális kereskedelmi környezet
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐKAPCSOLATI KOORDINÁTOR, Fejér megye