www.cvonline.hu

Vevőkapcsolati értékesítési ügyintéző

  • A hirdetés 114 napja lejárt

 Eredményesen működő, nemzetközi üzleteket bonyolító, németországi székhellyel rendelkező vállalkozás vagyunk. Műanyag tömlőrendszereket gyártunk. Magyarországon 15 éve van gyártó üzemünk és egy, a nemzetközi ügyfeleinket kiszolgáló logisztikai központunk. Ezen a telephelyen, Kecskemét feltörekvő és vonzó régiójában több mint 100 munkatársat foglalkoztatunk.

Keresünk mielőbbi belépéssel egy

(női/férfi) vevőkapcsolati értékesítési ügyintézőt

A tevékenység kiterjed a

  • a hetente beérkező rendelések és szállítási tervek feldolgozására
  • a megbízások rögzítésére és hozzárendelésére a számítástechnikai rendszerben (ABAS)
  • a vevők kapcsolattartó személyeivel való levelezésre és a kapcsolatok ápolására (német és angol nyelven)
  • az elkészülési határidők egyeztetésére a gyártási részleggel (magyar nyelven)
  • a határidők követésére és az egyes szállítási kötelezettségek teljesítésének támogatására
  • a szállítások szervezésére, a megbízott szállítmányozók diszponálására
  • a szállítólevelek és a számlák elkészítésére, a vámdokumentáció beszerzésére (a nem EU-s országokba történő szállításokét is, pl. Svájc)

Az Ön profilja

  • A magyar (anyanyelvűek előnyben) és a német nyelv nagyon jó ismerete. A nemzetközi vevőkapcsolatok miatt az angol nyelv ismerete is.
  • Jó kommunikációs készség a vevőkkel való kapcsolattarásban és a belső koordinációban
  • Gyártó cégeknél, az ügyfélorientált munkavégzésben szerzett tapasztalatok
  • Terhelhetőség, megbízhatóság és elkötelezettség
  • Hajlandóság arra, hogy középtávon Kecskemét vonzó térségében lakjon (az esetleges költözéshez és / vagy a kezdeti időben támogatást nyújtunk)

Amit ajánlunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés egy megbízható vállalatnál, érdekes és igényes munkakörben
  • A régió normáinak megfelelő javadalmazás, kiegészítő jutalmakkal
  • Szociális szolgáltatások és adókedvezményes vásárlói kártyákra vonatkozó opció
  • Továbbképzési lehetőségek
  • A lakhatási lehetőség keresésének támogatása

Kérjük, hogy mindenre kiterjedő jelentkezését német vagy angol nyelven, kizárólag az általunk megbízott Avantgarde GmbH címére, Wehlistrasse 35-43/1/19, 1200 Wien, Ausztria, Mag. Martin Peirl úr részére, vagy az alábbi e-mail címre küldje el. Kérdésekre szívesen válaszolunk.

Egyéb hasonló állások Önnek
Non food árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Non food árufeltöl...
Bács-Kiskun

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltölt...
Bács-Kiskun

Készlet-karbantartási asszisztens

Munkakör megnevezése: Készlet-karbantart...
Bács-Kiskun