www.cvonline.hu

VEVŐI TERMÉKVONAL VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 775105

Link megjelenítéseimages/editor/20080228165255.jpg" border="0" width="250" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Az értékesítés és nyereségesség növelése az adott vevői körnél
  • A vevői elégedettség folyamatos fejlesztése
  • Elsődleges kapcsolattartó és koordinátor a gyár, szerviz és az Account Managerek között
  • A lemaradások, késések csökkentése, ajánlatkéréseknél azonnali reakciók biztosítása
  • A bruttó árrés növelése
  • Együttműködés a Logisztikával, CSR-ral, Beszerzéssel, Pénzüggyel és az Account Managerekkel
  • Az aftermarket üzletág növelése és utánkövetése
  • Riportok, statisztikák, felmérések készítése, a piac figyelése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Projektmenedzseri tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Üzleti érzék, elemző készség
  • Utazási hajlandóság

ELŐNYT JELENT

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI TERMÉKVONAL VEZETŐ, Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése