www.cvonline.hu

Vevői Számla Koordinátor

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.08.23.

Pozíció leírása / Job description

Szívesen váltanál több év Shared Service Centerben eltöltött év után vállalati oldalra? Továbbra is a vevői számlákkal foglalkoznál, szenior szinten? Jelentkezz!
• A vevői kintlévőségek folyamatos figyelemmel kísérése, okainak feltátása és a kintlévőségek pénzárammá változtatása
• Vevői folyószámlák (SAP, és DUES file) napi szintű monitorozása:
o a lejárt számlák fizetési felszólításának elkészítése, nyomon követése
o vevői folyószámla-egyeztetések koordinációja
o vevői késedelmes fizetések okainak feltárása
o áreltérések feltárása, megoldási javaslatok előkészítése, nyomon követése
o minőségi reklamációból adódó vevői folyószámlám található eltérés okainak feltárása, ami késedelmes fizetéshez vezethet – azok elhárításában való aktív közreműködés, az érintett társosztályok ehhez kapcsolódó feladatainak nyomon követése
• Vevői reklamációk házon belüli koordinálása
• Részvétel a vevői reklamációkhoz és kintlévőségekhez kapcsolódó céltartalék-kezelés koordinációjában

Elvárások / Requirements

• minimum középfokú pénzügyi végzettség, felsőfokú végzettség előny,
• 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
• VIR rendszer felhasználói szintű ismerete, SAP előny
kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
• proaktív személyiség,

Amit kínálunk / Offer

• Változatos feladatok, kihívások
• Nemzetközi környezet
• Vonzó iroda az agglomerációban
• Rugalmas munkarend és kiemelkedő juttatások

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -