www.cvonline.hu

Vevői számla könyvelő (O2C)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.18.
Hirdetés azonosító: 958709
lejárt

Tapasztalt vevői számla könyvelőt (O2C) keresünk Európai vállalati kultúrával rendelkező gyógyszeripari partnerünk budapesti telephelyére. Megbízónk saját területén az egyik vezető gyógyszeripari gyártó, mely az originális gyógyszerek piacán a legnagyobb innovatív gyártók közé tartozik és a megnövekedett vevői igények miatt a budapesti pénzügyi csapatába keres tapasztalt vevői számla könyvelőt fix 6 hónapos munkaviszonyra, mely igény esetén hosszabbítható.
A vállalat stabil és folyamatosan fejlődő vállalati hátteret, nagyon jó fizetést, nyitott és támogató vezetést, kiváló szakmai környezetet, továbbá multikulturális vállalati környezetet kínál a jelentkező vevői számla könyvelőnek.

Legfontosabb feladatok a vevői számla könyvelőnek (O2C):

- Vevői számlák feldolgozása valamint könyvelése
- Cash in-cash outflow ellenőrzése
- Tudás transzfer támogatása
- Napi kapcsolattartás az érintettekkel (könyvelés, adózás, kontrolling, behajtás, stb.)
- Rendszeres és ad hoc riportok elkészítése és adatszolgáltatás a társterületeknek
- Adathibák és riportokkal kapcsolatos problémák keresése és kiküszöbölése
- Adatváltozások és riportok rögzítése SAP rendszerben

Legfontosabb elvárások a jelentkező vevői számla könyvelő (O2C) felé:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Gazdasági/számviteli felsőfokú, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
- Kiemelkedő kommunikációs készség magyar valamint angol nyelven
- Projekt Menedzsmentben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- SAP rendszer ismerete

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest