www.cvonline.hu

Vevői reklamációt támogató Minőségirányítási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.26.
Hirdetés azonosító: 1018725

Német anyavállalattal rendelkező autóipari beszállító partnerünk budapesti székhelyére keresünk megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező mérnök kollégát a vevői reklamációk kezelésére, illetve egyéb minőségügyet érintő feladatok ellátására.

Feladatok:

- Teljes körű kapcsolattartás a vevővel a terméket érintő ügyekben.
- Folyamatos együttműködés az új termékek bevezetésért felelős csapat mérnökeivel.
- Vevői portálok kezelése, a vevői követelmények változásainak teljes körű nyomon követése.
- PPAP folyamat teljes körű koordinálása.
- Vevői elégedettségi mutatók és termékminőség-mutatók nyomon követése, akciók kezdeményezése és koordinálása a kitűzött célok elérése érdekében.
- Termékminőséggel kapcsolatos vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje (8D folyamat), a reklamációk határidőn belüli kezelése.
- Beszállítói eredetű hibák eszkalálása az felelős mérnökség felé.
- Termék, folyamat auditok előkészítése, elvégzése.
- A javító intézkedések hatékonyságának nyomon követése.

Elvárások:

- Főiskolai/ egyetemi műszaki végzettség;
- Tárgyalóképes német nyelvtudás;

- ISO TS 16949:2009 szabvány ismerete;
- Minőségüggyel kapcsolatos módszerek, eszközök ismerete;
- Vevői portálok ismerete.
- Pontos, precíz munkavégzés, terhelhető, csapatjátékos gondolkodás.

Előny:
- Babtec, Q-DAS ismeret
- Auditori képesítés

Amit kínálunk:

- Fiatalos, lendületes csapat
- Versenyképes juttatási csomag
- Tanulási, fejlődési lehetőség
- Hosszútávú lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a