www.cvonline.hu

Vevői reklamációt támogató Minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Autóipari műanyag alkatrészeket gyártó német cégcsoport magyarországi leányvállalata

Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű kapcsolattartás a vevővel a termék szériagyártási életciklusában
  • Együttműködés az új termék bevezetésért felelős projekt csapattal
  • Vevői portálok kezelése, a vevői követelmények változásainak nyomon követése
  • PPAP folyamat teljes körű koordinálása
  • Vevői elégedettségi mutatók és termékminőség-mutatók nyomon követése, akciók kezdeményezése és koordinálása a KPI célok elérése érdekében
  • Termékminőséggel kapcsolatos vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje (8D folyamat), a reklamációk határidőn belüli kezelése
  • Beszállítói eredetű hibák eszkalálása az SQA felé
  • Termék, folyamat auditok elvégzése
  • A javító intézkedések (azonnali, megelőző, rendszer szintű) hatékonyságának nyomon követése és validálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai/ egyetemi műszaki végzettség;
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás;
  • Pontos, precíz munkavégzés, terhelhető, csapatjátékos gondolkodás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ISO TS 16949:2009 szabvány ismerete;
  • Core tool-k ismerete;
  • Auditori képesítés előny;
  • Vevői portálok ismerete.
  • Babtec, Q-DAS ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Étkezési utalvány;
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Motivált, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
  • Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Jelentkezni a bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő