www.cvonline.hu

Vevői reklamációkezelő munkatárs

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • A beérkező minőségügyi reklamációk kezelése
  • Hibaanalízis készítése, helyesbítő és megelőző intézkedések megtétele
  • Együttműködés a társosztályokkal, mérnökséggel

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú, magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés

Előny:

  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Vevői reklamációkezelő munkatárs” jeligével küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol