www.cvonline.hu

VEVŐI REKLAMÁCIÓKEZELÉSI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1001713

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Teljes körű kapcsolattartás a vevővel a termék szériagyártási életciklusában
  • Együttműködés az új termék bevezetéséért felelős projekt csapattal
  • Vevői portálok kezelése, a vevői követelmények változásainak nyomon követése
  • PPAP folyamat teljes körű koordinálása
  • Vevői elégedettségi mutatók és termékminőség-mutatók nyomon követése, akciók kezdeményezése és koordinálása a KPI célok elérése érdekében
  • Termékminőséggel kapcsolatos vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje (8D folyamat), a reklamációk határidőn belüli kezelése
  • Beszállítói eredetű hibák eszkalálása az SQA felé
  • COPQ mutatók folyamatos monitorozása, költségcsökkentési lehetőségek feltárása
  • A javító intézkedések (azonnali, megelőző, rendszer szintű) hatékonyságának nyomon követése és validálása
  • Az üzemegységek vevői látogatásokra, auditokra való felkészítése és az auditok lebonyolítása
  • A vevői minőségügy mérnöki csapat napi tevékenységének koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalólépes angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év minőségügyi mérnöki tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok (TS-16949, autóipari vevői követelmények) –és problémamegoldó eszközök ismerete
  • Mérnöki, kereszt-funkcionális csapat vezetésében szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI REKLAMÁCIÓKEZELÉSI CSOPORTVEZETŐ, Komárom-Esztergom megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország