www.cvonline.hu

Vevői referens

  • A hirdetés 2 napja lejárt
Repülj velünk a biztos jövő felé!

Vállalati kultúránk része, hogy folyamatos szakmai fejlődéssel, versenyképes juttatási csomaggal és barátságos, közvetlen munkahelyi légkörrel hosszútávú karrierlehetőséget teremtsünk minden munkatársunknak. Az általunk készített utasszállító repülőgépek alkatrészei igazi csapatmunka eredményei, melyhez mind az 580 munkatársunk hozzájárul, dolgozzon termelési vagy adminisztratív területen. A mi termékeink részei olyas valaminek, ami biztonságos módon képes áthidalni az emberek közti távolságot. Azért dolgozunk nap mint nap, hogy megoldásokat találjunk, alkossunk és működtessünk. A repülés a szenvedélyünk. Repülj velünk te is a biztos jövő felé!

AZ ALÁBBI POZÍCIÓRA KERESÜNK MUNKATÁRSAT:

VEVŐI REFERENS

Az alábbi feladataid lesznek:

  • kapcsolattartás a vevőkkel
  • vevői rendelések rögzítése, nyomonkövetése
  • rendelések visszaigazolása
  • kapacitástervezés

Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Szerződés típusa:
Teljes munkaidő - határozatlan

Amit kérünk tőled:

  • kereskedelmi vagy hasonló szakirányú
    közép- vagy felsőfokú végzettség
  • aktív, kommunikációképes német nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német