www.cvonline.hu

Vevői projekt manager

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 920573
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Vevői projekt manager az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Új termék bevezetésekkel kapcsolatos projektek folyamatához kapcsolódó összes háttér és front folyamat
    összefogása, menedzselése, a nominálástól a termék szériagyártásba történő sikeres bevezetéséig
  • A termékbevezetési projektek előtervezése az APQP folyamat előírásai szerint
  • Változtatás management koordinálása
  • Különböző részlegekkel való folyamatos kapcsolattartás,információ begyűjtése a releváns
    szakterületekről (pl. Sales, fejlesztés, gyártás, logisztika, minőségügy, beszerzési csoport),
  • Az adott projekt költségfelügyelete (cél: előkalkulációs célszámok megvalósulása, ill. költségoptimalizálás)
  • Határidő és budget felügyelet, eltérés esetén akcióterv kidolgozása, ill. eszkalálás
  • Szükséges projekt dokumentumok végleges összeállítása (prezentációk, megbeszélési jegyzőkönyvek ).
  • Kapcsolattartás a gyárakkal, társszervezetekkel, vevőkkel, beszállítókkal
  • Vevői auditokon való részévétel, audit levezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 2 év, gyártó környezetben, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős műszaki affinitás, logisztikai ismeretek
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Tárgyalóképes aktív angol és német nyelvtudás
  • Csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Folyamatos innovatív gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.