www.cvonline.hu

Vevői projekt manager

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 918410

Multinacionális autóiparban élenjáró megbízónkhoz keresünk Minőségirányítási mérnököt. Partnerünk több mint 140 éves múltra tekinthet vissza, akik a leginnovatívabb mobilitási megoldásokat biztosítják. A nemzetközi csapatuk stabilitását bizonyítja, hogy világszerte 180 000 munkavállalóval büszkélkedhetnek, 50 országban. Kreatív és előrelátó csapatukba keresnek Vevői projekt manager kollégát.

Feladatok:
  • Új termék bevezetésekkel kapcsolatos projektek folyamatához kapcsolódó összes háttér és front folyamat összefogása, menedzselése, a nominálástól a termék szériagyártásba történő sikeres bevezetéséig.
  • A termék bevezetési projektek előtervezése az APQP folyamat előírásai szerint.
  • Változtatás management koordinálása.
  • Különböző részlegekkel való folyamatos kapcsolattartás, információ begyűjtése a releváns szakterületekről (pl. Sales, fejlesztés, gyártás, logisztika, minőségügy, beszerzési csoport).
  • Az adott projekt költségfelügyelete (cél: előkalkulációs célszámok megvalósulása, ill. költségoptimalizálás).
  • Határidő és budget felügyelet, eltérés esetén akcióterv kidolgozása, ill. eszkalálás.
  • Szükséges projekt dokumentumok végleges összeállítása (prezentációk, megbeszélési jegyzőkönyvek).
  • Kapcsolattartás a gyárakkal, társszervezetekkel, vevőkkel, beszállítókkal.
  • Vevői auditokon való részvétel, audit levezetése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 2 év, gyártó környezetben, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős műszaki affinitás, logisztikai ismeretek
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Tárgyalóképes aktív angol és német nyelvtudás
  • Csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Folyamatos innovatív gondolkodás
Előny:
  • Autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat;
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet;
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Csongrád megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar-, és német nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.