www.cvonline.hu

Vevői projekt manager

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

Ezért szeretnénk Önt is megnyerni Makó városában lévő üzemünk számára.

Feladata:

  • új termék bevezetésekkel kapcsolatos  projektek folyamatához kapcsolódó összes háttér és front folyamat összefogása, menedzselése,
  • a termékbevezetési projektek előtervezése az APQP folyamat előírásai szerint
  • mintagyártás szervezése, koordinálása, a gyártósorok layout-jának és munkahely kialakításának tervezése
  • beruházások előkészítésében való közreműködés
  • különböző részlegekkel való folyamatos  kapcsolattartás, információ begyűjtése a releváns szakterületekről (pl. Sales, fejlesztés, gyártás, logisztika, beszerzési csoport),
  • szükséges projekt dokumentumok végleges összeállítása (prezentációk, megbeszélési jegyzökönyvek).
  • kapcsolattartás a gyárakkal, társszervezetekkel, vevőkkel, beszállítókkal

Követelmények:

  • felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)
  • minimum 2 év, gyártó környezetben, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • erős műszaki affinitás, logisztikai ismeretek
  • projekt menedzsment tapasztalat
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • folyamatos innovatív gondolkodás

Előny:

  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • német nyelvismeret

Amit a megbízó nyújt:

  • nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat az alábbi linken keresztül, vagy küldje el az alábbi e-mail címre.

Kontakt személy: Vancsik Éva, HR manager

ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft.  Székhely: 6900 Makó, Rákosi út 3.

Helyek Csongrád
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér