www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi supervisor (Gy-M-S)

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Vevői minőségügyi supervisor munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Vevői minőségügyi mérnök csapat napi munkájának koordinálása, vezetése
  • A vevői reklamációk koordinálása, adott esetben kezelése
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása, vevői kapcsolattartás
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • 2-4 éves minőségbiztosítási területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Magabiztos MS Office ismerete
  • Határozott fellépés, dinamizmus
  • Kiváló koordinációs képesség
  • Proaktivitás

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő