www.cvonline.hu
Vevői minőségbiztosítási technikus
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.12.14.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1082460
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Kiváló piaci helyzetben levő, multinacionális, hűtéstechnikával foglalkozó partnerünk budapesti csapatába keresünk munkatársat VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS pozícióba.

Feladatok:

- a beérkező külföldi vevői panaszok kezelése és felülvizsgálata
- napi szintű kommunikáció a vevőkkel angol nyelven írásban és szóban egyaránt
- betanulás után a külföldi ügyfelekhez üzleti utak, és az aktuális problémák kivizsgálása műszaki szempontból
- a reklamációk SAP-ban való vezetése és dokumentálása

Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Követelmények
Amennyiben rendelkezel

- befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal (preferáltan műszaki területen)
- aktív kommunikációképes angol nyelvtudással
- illetve határozott és magabiztos kommunikációs képességed szívesen kamatoztatnád,

akkor ez a Neked való pozíció!

Amit a cég nyújt:

- Belvárosi munkahely
- Nemzetközi környezet
- Lehetőség fejlődésre, előrelépésre