www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi munkatárs (Székesfehérvár)

  • A hirdetés 1170 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Piacvezető termékeket gyártó autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező kollégákat (6főt):

Pozíció leírása:

Belső válogatási akciók megszervezése;
Együttműködés a vevői és belső reklamációk feldolgozásánál;
Oktatások végrehajtása;
Részvétel a vevői auditokon / folyamatátvételeken;
Belső selejthez kapcsolódó intézkedések bevezetése;
Megelőző intézkedések koordinálása;
Részvétel Workshopokon;
A különellenőrzés munkájának összehangolása.

Követelmények:

Minimum középfokú műszaki v. technikusi végzettség
Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
Német és és/vagy angol nyelvtudás
Idővel 2 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye
Helyek Székesfehérvár
Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...