www.cvonline.hu

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 970182

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Minőségügyi reklamációk kezelése és kommunikálása a vevő felé
  • Együttműködés a társosztályokkal globális szinten (gyártás, fejlesztés, projektvezetők)
  • Első minta dokumentációk összeállításában való aktív részvétel
  • Válozás management feladatok kommunikációja a vevővel
  • Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése
  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása, audit eltérések nyomon követése
  • Projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében
  • A vevővel való munkakapcsolat folyamatos fejlesztése, javítása
  • Jelentések, értékelések, elemzések készítése a management illetve a vevő részére
  • Európán kívüli gyárak képviselete

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 éves autóipari beszállítói környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (ISO/TS 16949, ISO9001)
  • Minőségbiztosítási eszközök megbízható ismerete (8D, FMEA, PCP)
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás, német nyelvutdás előny
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs készség
  • Önálló és együttműködő munkastílus

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Fejér megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország