www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Kongsberg Interior Systems Kft.: A Kongsberg Automotive siófoki gyártóegysége ülésmozgató megoldásokat, aktív fejtámla, motorháztető nyitó kábeleket, valamint erőgép kábeleket gyárt. Vevői a világ vezető autógyártó vállalatai, a siófoki Kongsberg termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar, Land Rover, Peugeot, Fiat modelljei. A cégcsoport számára ez a vállalat kulcsfontosságú szerepet tölt be Európában, a kontinensen ugyanis az egyetlen ilyen profilú gyáregysége.

 A Kongsberg Automotive 2013-ban bejutott a tekintélyes, világszintű Top 100-as autóipari beszállítók listájába. A Kongsberg Automotive vállalatának nagy családja összesen több mint 10.000 munkavállalót foglalkoztat a világ húsz országában, 32 gyártóegységében.

Minőségügyi csapatunkba keresünk Vevői minőségügyi mérnököt

 Alapvető feladatok:

  • Vevői reklamációk hatékony kezelése: a Q alerttől a 8D lezárásán át az akciók kiterjesztésének koordinálásáig
  • Q-alert kiadása és leoktatása, 8D teljes körű siófoki gyárat érintő belső ügyintézése különös tekintettel a gyökérok és szökési pont meghatározására
  • Korrektív és preventív akciók meghatározására és az akciók más hasonló termékekre / gyártósorokra való kiterjesztése
  • Reklamált termékek gyártásakor, a gyártás során fellépő minőségi problémák kezelése
  • Belső reklamációk átfogó kezelése: hiba okok verifikálása, helyesbítő intézkedések bevezetése, validálása és kiterjesztése

 Alapvető elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minimum három év autóipar területén szerzett releváns tapasztalat: vevői és/ vagy beszállító minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

 Amit a vállalat nyújt:

  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása
  • Motivált csapat
  • Elvárásoknak megfelelő javadalmazás

 Munkavégzés helye: Siófok (M7-es autópálya, Siófok- Sóstó lehajtónál)

Helyek Somogy
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol