www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 923996

Autóipari gyártással foglalkozó partnerünk százhalombattai telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • kapcsolattartás a vevőkkel,
  • 8D riport készítése, ismerése,
  • problémamegoldó meetingek szervezése,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
Elvárások:
  • autóipari tapasztalt 1-2 év,
  • műszaki beállítottság, minőségbiztosítási ismeretek,
  • német nyelv ismerete,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • terhelhetőség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Amit a leendő munkáltatója kínál:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes bérezés,
  • folyamatos fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, rugalmas feladatorientált
  • Munkavégzés helye: Százhalombatta, Iparos utca 2.
Kapcsolat:
Referencia kód: TVM-001
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel
tudjuk felvenni a kapcsolatot.