www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 734 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Fémmegmunkálással foglalkozó autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

Az általa kezelt termékek és gyártási folyamatok ismerete;
APQP / PPAP folyamat és dokumentáció kezelése;
A felelősségi körébe tartozó vevőkkel történő kapcsolattartás;
Hibakivizsgálások koordinálása;
Vevői reklamációk kezelése;
Termék, folyamat és vevői auditok elvégzése, koordinálása;
Vevők rendszeres látogatása;
Kapcsolattartás a társ szervezetekkel és külföldi kollégákkal.

Követelmények:

2-3 év releváns autóipari tapasztalat, minőségbiztosítás területén
Angol nyelvtudás
Hibakivizsgálási módszerek ismerete
MSA, APQP, PPAP ismerete
Jó analitikai képességek
Műszaki végzettség

Előny:

Jó kommunikációs készség
Belső auditori tapasztalat

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Külföldi kiküldetés vállalása
Dinamikus munkavégzés, határozott fellépés

Helyek Mór
Tatabánya
Veszprém
Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.