www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.02.27.
Hirdetés azonosító: 738357

Pozíció leírása / Job description

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Napi szintű kapcsolattartás a vevővel, valamint a termeléssel
- Reklamációk kivizsgálásának koordinálása
- Hibaokok meghatározása a társosztályokkal együttműködve
- Javítóintézkedések bevezetése, intézkedések státuszának nyomon követése
- Vevői auditok megszervezése (felkészülés és koordinálás)
- Kimutatások, elemzések elkészítése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 4-5 év, gyártási területen, vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol ÉS német nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Minőségügyi módszerek ismerete (8D, FMEA, Ishikawa stb.)
- Rugalmas, nyitott személyiség, határozott hozzáállás

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a