www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

  • A hirdetés tegnap lejárt

Nemzetközi, az autóipar területén magas színvonalat képviselő partnercégünk számára keresünk új munkatársat

Vevői minőségügyi mérnök pozícióba

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás

  • A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával

  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása

  • A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)

  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése

  • A szériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a jövőbeni projektek számára

  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása

  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű németnyelv-tudás

  • Legalább 1/2 éves szakmai gyakorlat/tapasztalat a minőségbiztosítás területén

  • MS Office eszközök magabiztos használata

  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség, terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés.

Amit megbízónk nyújt:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Utazási lehetőség

  • Versenyképes fizetés, juttatások

  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok

  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.