www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, autóipari partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

FFeladatok:

• Vevői kapcsolattartás

• Reklamációkezelés

• A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)

• A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése

• A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása

• A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

  Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség

• Erős kommunikáció szintű német nyelvtudás

• 2-3 éves szakmai tapasztalat a minőségbiztosítás területén

• MS Office eszközök magabiztos használata

• Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség, terhelhetőség, dinamizmus, pro aktivitás, stressz tűrés.

  Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődési lehetőség

• Versenyképes fizetés, juttatások

• Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben

• Felelősség, kihívást jelentő feladatok

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német