www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök (Referenciaszám: HM-676)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.10.30.
Hirdetés azonosító: 885437

Feladatok:

  • A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
  • Vevői jóváhagyás megkérése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete
  • A gyártási csoport minőségbiztosítási eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, gyártástechnológus)
  • Legalább 1-2 éves minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzait a lenti email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-676-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő