www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök (német és angol nyelven)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.09.02.
Hirdetés azonosító: 1021134

Saját iparágában elismert, biztos hátterű, német multinacionális partnerünk számára keresünk németül és angolul is jól kommunikáló kollégát, aki minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalatait és jó kommunikációs készségét szeretné kamatoztatni a vevők irányába.

Feladatok:

- napi szintű kapcsolattartás a vevővel, egyeztetve a termeléssel
- reklamációk kivizsgálásának koordinálása
- hibaokok meghatározása a társosztályokkal együttműködve
- hatékony javítóintézkedések bevezetése, ezen intézkedések státuszának nyomon követése
- vevői auditok megszervezése (felkészülés és koordinálás egyaránt)
- kimutatások, elemzések elkészítése és előadása a vezetőség felé
- 8D riportok készítése

Elvárások:

- felsőfokú műszaki végzettség
- legalább 2-3 év gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
- tárgyalási szintű német, valamint kommunikációképes angol nyelvismeret
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- minőségügyi módszerek ismerete (8D, FMEA, Ishikawa stb.)
- rugalmas, nyitott, határozott személyiség

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő munkahelyi környezet és tanulási lehetőség
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Versenyképes, kiemelkedő juttatási csomag
- Előre lépési lehetőség, nemzetközi tapasztalat szerzési lehetőséggel összekötve

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a