www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök /német, autóipar/

  • A hirdetés 868 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóiparnak beszállító  multinacionális Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba jelöltet:

Pozíció leírása:

Vevői reklamációk kezelése;
A cég és a vevők érdekeinek összehangolása, problémák megoldása;
Vevői jóváhagyás megkérése;
A gyártási csoport minőségbiztosítás eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során;
A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete;
A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása;
A folyamatdokumentációk aktualizálása;
Felelősség a termékváltozások bevezetéséért.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
Min. 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
Kiváló német nyelvtudás
Utazási hajlandóság

Előny:

Angol nyelvtudás a németen kívül

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár vonzáskörzete, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
Fejlődési, képzési lehetőség
Kiemelkedően magas bérezés (tapasztalattól függően)

Ideális pályázó:

Kiváló kommunikációs és szervező készséggel rendelkezik
Szeret csapatban dolgozni
Határozott fellépésű

Helyek Mór
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos