www.cvonline.hu

 Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

 VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

 (HF 10-7090)

 munkatársat.

Feladatok

  • Felelős a vevő reklamációk kezelésének és a 8D riportoknak kiváló minőségéért,
  • Biztosítja a vevői követelmények bevezetését és a folyamatos fejlesztést a termelésben,
  • Folyamatosan követi a vevői elégedettségi indikátorokat,
  • Vevői auditokon képviseli a céget.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy minőségügyi végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és/vagy végzettség,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Előny: autóiparban szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Heves megye, Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7090"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése