www.cvonline.hu

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

 (HF 10-6936)

 munkatársat.

 Feladatok

  • Felelős a vevő reklamációk kezelésének és a 8D riportoknak kiváló minőségéért,
  • Biztosítja a vevői követelmények bevezetését és a folyamatos fejlesztést a termelésben,
  • Folyamatosan követi a vevői elégedettségi indikátorokat,
  • Vevői auditokon képviseli a céget.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy minőségügyi végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és/vagy végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Előny: autóiparban szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Heves megye és Jász-Nagykun-Szolnok megye határa,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6936"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésévelaz alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése