www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Multinacionális autóipari alkatrészgyártó Partnerünk szervezetébe keresünk agilis és felkészült Vevői minőségügyi mérnök kollégát.

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • A szériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a jövőbeni projektek számára
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Folyékony német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • 1-3 éves szakmai gyakorlat/tapasztalat a minőségbiztosítás területén
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség, terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressztűrés.

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő