Vevői minőségügyi mérnök/ Garanciális elemző - Mór (Ref.sz.: FE-861)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.04.05.
Hirdetés azonosító: 721107

Feladatok:

  • A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A gyártási csoport minőségbiztosítási eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során
  • Vevői jóváhagyás megkérése
  • Felelősség a termékváltozások bevezetéséért
  • Garanciális visszautasításokból származó termékek elemzése
  • Vevői garanciális portálok kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Legalább 2-3 éves minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Német/angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-861-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő