www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök (Esztergom régió)

  • A hirdetés 182 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, gyártási tevékenységet folytató multinacionális vállalat részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A vevői minőségügyi reklamációk gyökérokainak feltárása, feldolgozása és megoldása;
Felkészítés vevői auditra, ISO 9001 rendszer támogatása;
Minőségtudatos szemléletmód erősítése;
Vevői reklamációkról szóló oktatások;
Adatok analizálása;
Javítási, megelőzési javaslatok bevezetése és felülvizsgálata;
Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé;
Riportok készítése a felső vezetés, illetve a vevők felé;
Szükség esetén termék válogatás a vevő telephelyén;

Követelmények:

Műszaki diploma
Minimum 3-5 éves releváns tapasztalat gyártócéges környezetben
ISO 9001 szabványismeret (Belső auditor képesítés előnyt jelent)
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Esztergom régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés
Cafeteria, bejárási támogatás
Nemzetközi munkakörnyezet
Utazási lehetőség
Szakmai fejlődés

Ideális pályázó:

Vevőközpontú, együttműködő
Határozott, magabiztos
Precíz, kreatív
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
Utazási hajlandóság megvan benne

Helyek Nyergesújfalu
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség