www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök (autóipar, német)

  • A hirdetés 374 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Külföldi tulajdonban lévő, autóipari gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A cég és a vevők érdekeinek összehangolása, problémák megoldása;
Vevői kapcsolattartás, reklamációkezelés;
A vevői munkakapcsolat folyamatos fejlesztése, javítása;
Vevői elégedettség biztosítása és folyamatos javítása;
Hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete;
A vállalati és termelési csoport célok elérésének aktív támogatása.

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás
Autóipari tapasztalat (ISO/TS 16949 rendszer ismerete)
APQP / 8D folyamatok ismerete

Előny:

Audi vevői követelmények ismerete
Vevői portálok (QTS, KPM) ismerete

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár vonzáskörzete, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés és juttatási csomag
Bejárási támogatás
Motiváló munkakörnyezet
Jó csapat

Ideális pályázó:

Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
Határozott

Helyek Mór
Tatabánya
Veszprém
Veszprém
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés