www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (autóipar)

 (HF 9-6555)

 pozícióba

 Kelet-Pest környékére.

Feladat

  • Klasszikus vevői minőségügyi mérnöki feladatok elvégzése,
  • A vállalat képviselete a vevőnél,
  • A vevő képviselete a vállalat belső részlegeinél,
  • A belső részlegek támogatása a vevői igények kielégítésében.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat (vevői előny),
  • Aktív jó ANGOL nyelvtudás a napi munkavégzéshez.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6555” –ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése