www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi csoportvezető

  • A hirdetés 125 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje, a javító intézkedések bevezetése;
A külső / belső reklamációkra hozott javító intézkedések hatékonyságának nyomon követése és validálása;
4-5 QA mérnök munkájának irányítása;
Új termék bevezetés (APQP);
PPAP folyamat teljes körű koordinálása (első minta, pótalkatrész, rekvalifikáció), bemintázások dokumentálása;
Az üzemegységek vevői látogatásokra, auditokra való felkészítése és az auditok lebonyolítása;
Mérnöki dokumentáció (Control Plan, FMEA, IPCC, CI) karbantartása;
Együttműködés a társosztályokkal;
A külső / belső válogatással járó intézkedések koordinálása;
Beszállítói eredetű hibák eszkalálása az SQA felé;
QA vezető helyettesítése.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Legalább 5 év Minőségbiztosítás területén szerzett gyártócéges tapasztalat
Autóiparban szerzett tapasztalat
Német VAGY Angol aktív legalább középfokú ismerete

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Bónuszok
Albérlet támogatás
100%-os Bejárási támogatás

Helyek Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Vevői minőségügyi mérnök

Trenkwalder Kft

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk...
Győr-Moson-Sopron

Csoportvezető

HSA Kft.

Csoportvezető Feladatok: A gyártásai folyamat e...
Jász-Nagykun-Szolnok

Karbantartó csoportvezető