www.cvonline.hu

VEVŐI MINŐSÉGKOORDINÁCIÓS MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 973431

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • A szervezet minden szintjén a vevői követelmények ismeretének biztosítása
  • A vevői követelmények figyelembevételével a minőségi célok és a szükséges kapcsolódó képzések meghatározása
  • A folyamat tervezésével és fejlesztésével kapcsolatban megelőző és helyesbítő tevékenységet koordinálása
  • A vevői minőségügyi reklamációk kezelése és megelőző akciók kezdeményezése
  • A minőség folyamatos fejlődésének támogatása
  • A folyamat FMEA-k, CP-k támogatása
  • Gyártósori problémára visszavezethető garanciális reklamációk visszakövetése, javító intézkedések definiálása és megvalósítása
  • A belső auditok támogatása
  • Célzott folyamatjavító projektek indítása potenciális reklamációk megakadályozására (Lessons learned alapján)
  • A vevői auditok levezetése
  • PPAP-k dokumentálása
  • Mintagyártások támogatása
  • Selejt csökkentési feladatok támogatása
  • Folyamatváltozások minőségügyi felülvizsgálata, vevővel való kommunikálása
  • Layered auditok rendszeres végzése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves minőségügy- vagy gyártástechnológiai területen szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi eszközök használatában szerzett gyakorlat (8D, hibafa elemzés, SPC)
  • Összeszerelésben és fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • ISO/TS 16949, VDA ismeret
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Fejlett elemző és probléma-megoldási készség

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Német vagy francia nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGKOORDINÁCIÓS MÉRNÖK, Észak-Dunántúl

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország