www.cvonline.hu

Vevői minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 712 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevő minőségbiztosítási termékfelelősével
  • Reklamációkezelés, részvétel a vevői reklamációk kivizsgálásában, reklamációs számlák ellenőrzése
  • Új projektek támogatása minőségirányítási oldalról (minőségtervezés)
  • Részvétel a sor és berendezés jóváhagyásokban (képességvizsgálatok)
  • Részvétel a vevői belső és rendszerauditok előkészítésében, végrehajtásában és kiértékelésében
  • Minőségjavító intézkedések kialakítása, bevezetése
  • Minőségügyi dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Minőségügyi ismeretek és tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • Számítógépes ismeretek (SAP, IQRM, QDAS szoftver ismerete előnyt jelent)
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetõség, rugalmasság
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő