www.cvonline.hu

Vevői minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 1253 napja lejárt

 A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevő minőségbiztosítási termékfelelősével
  • Reklamációkezelés, részvétel a vevői reklamációk kivizsgálásában
  • Új projektek támogatása minőségirányítási oldalról (minőségtervezés)
  • Részvétel a sor és berendezés jóváhagyásokban (képességvizsgálatok)
  • Részvétel a vevői auditok előkészítésében, végrehajtásában és kiértékelésében

Elvárások:

  • Minőségirányítási végzettség vagy műszaki végzettség minőségirányítási szakirányon
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelvismeret előnyt jelent)
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves munkatapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (SAP, IQRM, QDAS szoftver ismerete előnyt jelent)
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a lenti címre!

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő