Vevői minőségirányítási mérnök (supplier quality assurance engineer)

  • A hirdetés 1640 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkatársat

pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a vevővel és a termeléssel
  • Reklamációk kivizsgálásának koordinálása, hibák okainak meghatározása szoros együttműködésben a termeléssel és a retour analizátorral
  • Javítóintézkedések bevezetése, intézkedések státuszának nyomon követése
  • Kimutatások, elemzések készítése
  • Vevői auditok megszervezése (felkészülés, koordinálás)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki-, elektronikai) vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Legalább 2 év autóipari minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Elektronikai gyártási technológia ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, SAP felhasználói szintű ismerete előny
  • Valamely autóipari minőségirányítási rendszer ismerete (ISO/TS16949, VDA/QS9000), autóipari reklamációs folyamatok ismerete, hibaelemző módszerek ismerete (8D, 5W, halszálka, FTA stb)
  • Az angol nyelvtudás előny

Egyéb információ:

  • Versenyképes fizetés, évente két alkalommal teljesítmény utáni bónusz, cafeteria, telefon
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő