www.cvonline.hu

Vevői Minőségbiztosítási specialista (Budapest)

  • A hirdetés 772 napja lejárt

Pest megyei székhelyű multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Vevői minőségbiztosítási specialista munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vállalt és a kiemelt vevők között minőségügyi kérdések tekintetében.
  • Negyedéves Minőségbiztosítási riportok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése, problémamegoldás nyomon követése
  • minőségfejlesztő folyamtok eredményinek riportálása, és implementálása vállalatcsoport szinten
  • Szükség szerint eszkalációs folyamatok indítása
  • Minőségbiztosítási kulcsmutatók követése, riportálása a vállalatcsoport felé
  • 8D riportok kezelése
  • Minőségfejlesztő projektek koordinálása vállalatcsoport szinten

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (minimum 5 év)
  • Folyékony angol tudás (német nyelv ismerete előny)
  • Minőségbiztosítási rendszer ismeret (ISO 9001, TS)
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete (LPA, MSA, Cpk, Six Sigma, Q-Gate)
  • Vezetői tapasztalat
    Csapatjátékos
  • Problémamegoldó jellem
  • Folyamatszemlélet
  • Utazási hajlandóság (50%)

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük megjelölni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő