www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 172 napja lejárt

V01vmb

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Vevői minőségbiztosítási mérnököt.

Feladatok:

  • Vevői reklamációk feldolgozása, kiértékelése, 8D riport elkészítése
  • Vevői kélpviselet quality területet érintő ügyekben
  • A minőségügyi rendszer működtetése, valamint a rendszer folyamatos fejlesztése
  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása

Tapasztalat:

  • Felsőfokú gépész vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Termelési minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, érdek-érvényesítőképesség

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő