www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.07.
Hirdetés azonosító: 743270

Partnerünk egy japán autóiparban tevékenykedő cég. Autósülések, motorosülések gyártása a cég fő profilja. Százhalombattán most épülő új gyárukba keresünk Vevői minőségbiztosítási mérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése
- Teljes körű vevői kapcsolattartás, autóipari vevők látogatása
- Minőségmódszerek alkalmazása a problémamegoldásban
- Vevői auditok szervezése és lebonyolítása
- Gyártási folyamatok minőségügyi támogatása
- Együttműködés a társosztályokkal
- Minőségügyi dokumentációk kezelése, ellenőrzési folyamatok fejlesztése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- 3-5 éves szakmai tapasztalat
- Autóiparban szerzett tapasztalat előny
- Magabiztos német esetleg angol nyelvismeret
- Minőségbiztosítási eszközök és dokumentáció megbízható ismerete (8D,ISO TS, VDA standard)
- Rugalmasság
- Proaktív gondolkodásmód
- Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk:

- Remek karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a