www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat, amely jelentős bővítést valósít meg 2012-ben.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevő képviselőjével
  • Visszáruk analízisének koordinálása
  • Reklamációk napi szintű megválaszolása a belső reklamációs rendszerben
  • Javító intézkedések definiálása, bevezetésük nyomon követése
  • Kiértékelések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki-, elektronikai) vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari gyártási tapasztalat és az elektronikai gyártástechnológia ismerete
  • ISO/TS, 8D, FMEA, PPAP, APQP minőségtechnikák és előírások gyakorlati ismerete
  • Vevői minőségbiztosítási mérnökként szerzett néhány éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, évente két alkalommal teljesítmény utáni bónusz, cafeteria, telefon
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest