www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 245 napja lejárt

Az autóipar területén működő, nemzetközi, fém alkatrészek megmunkálásával és előállításával foglalkozó partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • Autóipari minőségügyi dokumentációk készítése (pl. elsőminta dokumentációk, PPAP dokumentációk, FMEA);

  • A vevőkkel történő kapcsolattartás, a vevői követelmények nyomon követése, felülvizsgálata;

  • A vevői reklamációk feldolgozása, a hiba okok feltárása, javító intézkedések meghozatala;

  • Riportok, prezentációk készítése a management felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;

  • Folyékony angol és/vagy németnyelv-ismeret;

  • Hasonló területen, gyártócégnél szerzett min. 1 éves tapasztalat,

  • Logikus gondolkodás;

  • Proaktivitás;

  • Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

  • Multinacionális vállalati környezet;

  • Dinamikus, fiatalos csapat;

  • Szakmai fejlődés és továbbképzési lehetősége.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés